Sokat dolgozunk, hogy ezen az oldalon NEKED valami értékeset nyújtsunk. Nem kérünk mást, minthogy néha megnézd egy-egy hirdetőnk weboldalát – aki cserébe kifizeti a munkánkat. Engedd, hogy más fizessen a kíváncsiságodért. Engedélyezd a hirdetéseket ezen az oldalon és ismerkedj meg a szponzoraiddal.
Vörös fiú és vörösbor párti, ebben a sorrendben. Autója nincs, de bicajozáshoz sisakot hord. Spanyol étkek közelébe engedni veszélyes!
Egy elmélet szerint a nők 80%-a csupán a férfiak 20%-ához vonzódik – de mi igaz ebből?
Tegnap este beléptél a nappaliba, és épp azon kaptad a párodat, hogy mélyreható beszélgetést folytat egy cserepes fikusszal? Mielőtt elkezdenél terapeuta után kutatni, állj meg egy pillanatra – ugyanis lehet, hogy nem is olyan nagy a baj!
Luxus, hatalom, provokáció – Miért lett olyan népszerű Andrew Tate?
Kilenc hónap után tért vissza Sunita Williams a Földre a Nemzetközi Űrállomásról, és ismét bebizonyította, hogy a nők határait nemcsak a Földön, hanem az űrben is egyre messzebbre tolják. Számtalan tudományos kísérletben vett részt, technikai kihívásokkal nézett szembe, és nem kevesebb, mint hét űrsétát vezetett, amelyek során összesen több mint ötven órát töltött a nyílt világűrben. Ezek után mi az, ami megragadja a média és a közvélemény figyelmét? Megdöbbentő módon az őszülő haja és az a tény, hogy ő az „első anya az űrben”.
A Netflix új brit minisorozata, a Kamaszok (Adolescence), egy hátborzongatóan valóságos képet fest a tinédzserek digitális világáról, ahol a toxikus közösségek és az online tartalomgyártók manipulációi veszélyes gondolkodásmódokat alakíthatnak ki. A sorozat egyik központi témája a manoszféra, egy olyan internetes közeg, amely előszeretettel terjeszt nőellenes nézeteket és mérgező maszkulinitást. De mit jelent ez pontosan, és miért különösen veszélyes a fiatal fiúkra nézve?